Ако не сте разбрали досега, кой е виновен за руската агресия над Украйна, то знайте, че със сигурност това са Румъния и България, защото те са си били позволили да създадат на своя територия военни бази с американско военно присъствие. Поне така твърди кремълският тиранин в поредния пропаганден руски „документален“ филм. Подобно отношение не е изненадващо и ни напомня, че днешна Русия все още възприема страните от Източна Европа като свои губернии, където местните правителства трябва да питат Путин, как да се разполагат със собствения си суверенитет.
Чест прави на румънските и български управляващи, че не чакаха, а бързо отговориха на фашисткия главатар, защитавайки собствената си независимост и право да поканят, когото си поискат на собствените си земи.
Изводът е съвсем ясен за всеки цивилизован човек: Ако утре падне Украйна, наред са България и Румъния. Обаче фактът, че руснаците изтеглиха през последните две години огромно количество военна техника от финландската граница (вече граница и на НАТО), за да я насочат срещу Украйна ни говори, че кремълското джудже не се страхува толкова от Организацията на Северноатлантическия договор, колкото от Украйна, която вече четвърта година се сражава срещу руския агресор за своята свобода.
Коментари
Публикуване на коментар